Team captain: Helma de Jager-Martens
Team: Team WESTDAM Notarissen


Team captain: ingrid bergsma
Team: team ingrid


Team captain: Angela en Aimee
Team: Team Stichting Sinar Maluku Woerden Wijkcentrum Molenvliet


Team captain: Doreth van Velzen
Team: Team Appeltaart


Team captain: Sasha Sahuleka
Team: All Safe Trainingen


Team captain: Toos Vergeer
Team: Go With The Flow


Team captain: Manon Notenboom
Team: Manon Notenboom


Team captain: Kim Bogers en Karin Versluis
Team: johan frisoschool


Team captain: Wendy van der ven de vries
Team: Never Give Up❤


Team captain: Nel Gerritsen
Team: De Grootjes


Team captain: Diana de Lange
Team: HBM Coaching & Massage


Team captain: Nicole van Eijk
Team: Team Weidelopers


Team captain: jacqueline Gresnigt / Rosa van Vliet
Team: De Doorzetters


Team captain: Marc de Rijk en Patricia de Vos
Team: De vrienden


Team captain: Samantha Kok
Team: Kokos


Team captain: Anja, Hanneke, Jacqueline & Yvonne
Team: Team Inergy


Team captain: Saph Metekohy
Team: Politiek Woerden


Team captain: Hélène Op ‘t Landt
Team: De Meiden van Woerden


Team captain: Mia Pattiasina
Team: Gandong


Team captain: Sjoukje van Engelen
Team: Team Tante Pollewop


Team captain: Corine / Lydia
Team: De Regenboog


Team captain: Emmelien van Kleinwee
Team: Team Leewis


Team captain: Chantal van Rhee
Team: Team Morgestond


Team captain: Guy Bruggeling
Team: Stichting Voetbal Tegen Kanker/Hans Jongerius Renault-Dacia


Team captain: Henriette de Lange
Team: Van der Valk Boumanlaan


Team captain: Jerney/Malou/Ineke
Team: De Wegwijzer


Team captain: Nanette Mostert
Team: Nader te bepalen (verzamelteam van diverse zorg- en welzijnsinstellingen)


Team captain: Edward van Beek
Team: Edward van Beek schilderwerken


Team captain: Leo Peterse
Team: Vintage Connection – more than a band


Team captain: Joke vd Toolen en Lisette Verschuur
Team: Stichting Thuishuis Woerden


Team captain: Ingrid Erkelens
Team: onvergetelijk wandelteam


Team captain: Rita de Jong
Team: Team Butterfly’s


Team captain: Freek Savert
Team: Kalsbeek Bredius


Team captain: Andre Severs
Team: Bavo Harmelen


Team captain: Paula Cantini
Team: Happy Feet


Team captain: Kristel Didden en Caroline Brak
Team: Team HARTstocht


Team captain: Maykel Deerenberg
Team: Goldcoast Fitness/Fysio Woerden


Team captain: Marcel Rietveld
Team: Team Ferm Werk


Team captain: Marieke van Noort
Team: Perenschuur


Team captain: Ellen veldhuizen
Team: Kamerik


Team captain: Danny Vrolijk
Team: Woerdense Vakantie Week


Team captain: Daan Terpstra, Floortje Delhez en Susan van der Burg
Team: Futura College


Team captain: Jan Ulco Hylkema
Team: Rotary Oude Rijn


Team captain: Marianne van de Geer
Team: Lak aan Blaren


Team captain: Wiebe Kompier
Team: BMI Monier


Team captain: Annegien Kooijman en Mariëlle van der Hoek
Team: Walk Around the Clock


Team captain: Rianne Vrolijk en Marion Ligthart Schenk
Team: Méér dan MBO, MBO Rijnland


Team captain: Winny van Rij, Marjan Duurkoop, Anita Bakker
Team: Inloophuis ‘Leven met kanker’


Team captain: Tom Berk
Team: Lions Castellum Laurum


Team captain: Cora Jansen
Team: Friends Against Cancer


Team captain: Rob Arnold en Danita Dekkers
Team: Constantijnschool


Team captain: Zoë Dik
Team: Walking kids


Team captain: Marian Noorthoek
Team: CDA Woerden