Team captain: Helma de Jager-Martens
Team: Team Westdam


Team captain: Aline Tolman
Team: Oerlolmeiden & Friends


Team captain: Marc de Rijk
Team: De Vrienden


Team captain: Arie Kuiper – Nelleke Flick
Team: Powerwalk Clytoneus


Team captain: Helene Op ’t Landt
Team: De Meiden van Woerden


Team captain: Samantha Kok en Evaline Bloothoofd
Team: Kokos


Team captain: Edward van Beek
Team: Edward van Beek Schilderwerken


Team captain: Jan Kroonenburg
Team: In de voetstappen van Sjaak Gresnigt


Team captain: Sjoukje van Engelen
Team: Team Tante Pollewop


Team captain: Winny van Rij / Marjan Duurkoop
Team: Inloophuis ‘Leven met kanker’


Team captain: C. de Groot
Team: degrootjes


Team captain: Henriëtte de Lange
Team: Team Van der Valk Boumanlaan


Team captain: Freek Savert
Team: TEAM Kalsbeek Bredius


Team captain: wendy van der ven de vries
Team: never give up 2022


Team captain: Chantal van Rhee, Manon van Galen, Caroline van Bruggen
Team: Team Morgenstond


Team captain: A Severs
Team: Bavo Harmelen


Team captain: Jacqueline Engelhard – Cindy de Goey
Team: Het Klooster


Team captain: Jeannet Reijnen
Team: Zwem & Polo club Woerden


Team captain: Danny Vrolijk
Team: Woerdense Vakantie Week


Team captain: Doreth Van Velzen
Team: Team Appeltaart


Team captain: Paula lunstroo
Team: Albert Heijn Woerden


Team captain: Frans Hellings
Team: Rotary Woerden Laurium


Team captain: Corine Schaap
Team: De Regenbogers


Team captain: Jaco Oudshoorn
Team: Gort Sei dankl, ein Bankl


Team captain: Reinier van Golen
Team: K’77


Team captain: Marcel Rietveld
Team: Ferm Werk


Team captain: Guy Bruggeling
Team: Stichting Voetbal tegen Kanker – Hans Jongerius Groep


Team captain: Hannie van Duuren en Elly Wattimena
Team: Team Sinar Maluku


Team captain: Marion Lighthart- Schenk
Team: MboRijnland Woerden


Team captain: Rita Busscher en Elly Schalkwijk
Team: Team Ingrid


Team captain: Merel van der Vooren
Team: Team Van der Vooren Glasatelier


Team captain: Marielle van der Hoek en Annegien Kooijman
Team: Walk around the Clock


Team captain: Ruben Visser
Team: Tiptoppers


Team captain: Jan Moes
Team: Jan Moes


Team captain: Patrick van Es
Team: AnnexCinema


Team captain: Marianne van de Geer, Mieke Lelieveld en Truus van Meel
Team: Lak aan Blaren


Team captain: Jerney Schoenmaker
Team: De Wegwijzertjes


Team captain: Anita Jordan en Jolanda de Wit
Team: Friends4Owen


Team captain: Sasha Sahuleka
Team: Team All Safe Trainingen


Team captain: Lianne van Bemmel
Team: De Liefhebber


Team captain: Edith de la Fuente
Team: Lions & Friends


Team captain: Frank Wijmer
Team: Grant Thornton